,,Napról-napra gondoskodik rólunk a mi Istenünk"
A következő címkéjű bejegyzések mutatása:
Barátság
.
Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása:
Barátság
.
Összes bejegyzés megjelenítése
2010. június 30., szerda
Tegnapelőtt a legjobb barátnőmmel,Zsuzsikával nagyon jót beszélgettünk és imádkoztunk.Elég rég volt az utolsó ilyen alkalmunk és már hiányzott.Remélem,hamar lesz a következő.
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)