2011. augusztus 17., szerda
Táborozás
Lelkipásztorunk:
2011. augusztus 5., péntek
Ifjúkorom
egyik rég nem hallott, kedvenc éneke:
http://www.youtube.com/watch?v=aeuNd7u8NB4&feature=autoplay&list=WLEB6948C7BC196F80&index=1&playnext=6
http://www.youtube.com/watch?v=aeuNd7u8NB4&feature=autoplay&list=WLEB6948C7BC196F80&index=1&playnext=6
2011. július 18., hétfő
Turmezei ErzsebetAdd össze!
Félve megyek az iskola felé,
Félve a Mester hű szeme elé.
Szabódva nyújtom át a füzetet,
A sok kusza, egymás alá vetett
Tétova számot: „Valaki beteg…
Szenved, gyötrődik, akit szeretek…
Ellenség tör reám. S magam vagyok,
Önmagamnak ellensége – legnagyobb.”
A Mester nézi… hosszan, komolyan.
„Bizony, a feladatban hiba van!
Sorakozik a sok sötét adat,
S nem adtad hozzá a hatalmamat!”
Pirulva nézem. Ó, mennyire más,
Ahogy Ő vezet, az összeadás.
Olyan megnyugtató a vége is,
Oly bíztató az eredménye is!
Hozzáadva hatalmát, erejét,
Szeretetét, mely melengetve véd,
Mindenhez, ami nyomja a szívem.
Az eredmény: „Hiszek, Uram! Igen!”
Ezzel a verssel vigasztalt meg Jó Atyám(a Piroska blogjáról)
2011. július 7., csütörtök
Velük töltöm az estéimet
2011. június 22., szerda
Megszületett Hannelore
az öcsém kislánya,az én első kicsi unokahugom (egy nagy már van ,de őt nem babusgathattam).Nagyon jó nagynéninek lenni.Egy ének járt ma az eszemben Vonj öröm és búbánaton át mind közelebb közelebb Tehozzád.Van mostanság mindkettőből bőven.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)